1 CELKEM PRODáNé POLOžKY | 0 AUKCE | 6 REGISTROVANé UžIVATELE | 5 Online hosté | 0 Online uživatele | 16 Oct 2018 17:21:25
O nás

Veteran-aukce.cz

O nás

 

Myšlenka na vytvoření moderního specializovaného aukčního serveru se zaměřením na potřeby zájemců o automobilové a motocyklové veterány vznikla na sklonku roku 2015 jako reakce na zánik některých původních veteránských burz, pořádaných v různých lokalitách a obcích po celém území republiky a přerod jiných z nich na vetešnické a spotřebitelské burzy. 

Z vlastní zkušenosti člena VCC vím jak je časově náročné obstarávání těchto vozidel, dílů, či kontaktů na prodejce, výrobce nebo zjišťování kontaktů, kde se provádějí různé povrchové úpravy či leštění a chromování. Proto Vám chceme ušetřit Váš čas a část z těchto starostí vzít na sebe.

Veteran-aukce.cz chce být moderní aukcí, kde se budou prolínat potřeby prodejců historických aut, motocyklů, jejich dílů, výrobců replik originálních dílů, úpravců počínaje renovátorskými dílnami, podnikateli, provádějící dílčí opravy vozidel (dřevěné rámy karoserií či nové karosářské díly) po kontakty na různé provozy a dílny, kde Vám provedou chromování niklování, eloxování či chemické nebo mechanické leštění hliníku, se zájmy a potřebami širokého okruhu členů různých veterán cár clubů na území celé ČR, ale i neregistrovaných vlastníků těchto vozidel, nebo lidí, kteří by si chtěli takové vozidlo pořídit. Ale chceme i pomoci s prodejem nálezů různých dílů a součástek z Vašich garáží a kůlen. V kategorii: Skoro stará se chceme zaměřit i na vozidla a díly k nim, která ještě nepřekročila hranici, od kdy se stávají historickými vozidly, ale vzhledem k jejich specifičnosti lze předpokládat, že stojí za to je pro budoucnost zachovat a na jejich přerod na veterány je pomalu připravit. 

Bonusový program, který spouštíme současně s provozem serveru, je nastaven tak, aby cenová politika byla zajímavá jak pro drobné prodejce nálezových předmětů, tak pro široký okruh z řad členů VCC, ale byla zajímavá i pro Prodejce z řad podnikatelů nabízejících k prodeji své výrobky, či produkty z okruhu jejich prodejen.

Hlavním naším cílem je osobitý přístup k uživateli a jeho potřebám! Veteran-aukce.cz je otevřena jakékoli spolupráci s uživateli, živnostníky nebo firmami. Jako nově vzniklý aukční server budeme rádi za jakýkoliv podnět či konstruktivní připomínku od Vás.  Pokud taková připomínka bude přínosem pro kvalitu naší aukce a naše služby či v zájmu uživatelů, a bude v našich silách a schopnostech použitého aukčního programu ji realizovat, rádi ji uskutečníme.

Do budoucna počítáme s rozšiřováním okruhu našich služeb i v oblasti reklamy různých výstav, muzeí, či celorepublikových kalendářů závodů a akcí. 

Počítáme, ale i s dalšími službami, které z hlediska marketingu zatím nemůžeme zveřejňovat.

V neposlední řadě počítáme i s rozšířením služeb o provádění dobrovolných dražeb (dle zákona č. 26/2000 Sb.), v případě zájmu o rozprodání sbírek, likvidace muzeí, pozůstalostí, či většího množství cennějších sbírkových předmětů z okruhu veteránských vozidel.

Věřím tomu, že náš server veteran-aukce.cz si získá Vaší oblibu a budete jej hojně užívat.

 

Provozovatel a zakladatel serveru veteran-aukce.cz

Bc. Stanislav Kučera